Zaproszenie do Domu Misyjnego św. Józefa

Zapraszamy do Domu św. Józefa w Swarzewie!

Na tej stronie możecie sprawdzić najświeższe terminy w naszym domu, oraz nawiązać kontakt, zobaczyć gdzie jesteśmy:

Google maps (kliknij)

Dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną, którą doświadczamy od Was!

Nasz Dom św. Józefa służy skupieniom, rekolekcjom dla WKC i dla wszystkich zainteresowanych oraz dla innych ruchów katolickich z Pomorza i z głębi kraju oraz jako Dom Pielgrzyma dla osób odwiedzających położone obok Sanktuarium Matki Bożej Swarzewskiej, Królowej Polskiego Morza. Nie brakuje również spotkań dla dzieci i młodzieży. Regularne rekolekcje odbywają Anonimowi Alkoholicy i inni... Latem spotykają się rodziny katolickie...

W Domu Misyjnym (Rekolekcyjno-Formacyjnym) św. Józefa mieszkają i pracują Misjonarze Krwi Chrystusa: ks. Mariusz Szykuła, ks.Zbigniew Lesiczka , ks.Andrzej Szymański.

Pod nasz Swarzewski Dom podlega Podregion Wspólnoty Krwi Chrystusa obejmujący 9 północnych diecezji

KONTAKT Z NAMI:

Adres: Dom Misyjny p.w św. Józefa, Swarzewo, ul. ks. Pronobisa 6A, Poczta: 84-100 Puck

Telefon - furta: 058 / 674 14 29; 510 282 700 (zapisy na rekolekcje, inne ogólne informacje).

E-mail: swarzewo@odkupieni.pl lub dommisyjny@gmail.com

Konto: Dom Rekolekcyjno-Formacyjny. Zgromadzenie Misjonarzy Krwi Chrystusa

PKO BP SA Wejherowo

33 1020 1912 0000 9202 0032 9581 z dopiskiem "ofiara na (...)"

Zgłoszenia: Dom św. Józefa ul. Ks. Pronobisa 6a, Swarzewo. 84-100 Puck . Tel 58 674 14 29; e-mail: swarzewo@cpps.pl , swarzewo@odkupieni.pl lub dommisyjny@gmail.com

informacje o spotkaniach modlitewnych grupy Dobra Nowina na www.dobranowinaswarzewo.blogspot.com

http://dobranowinaswarzewo.blogspot.com/

Zapraszamy na organizowane przez nasz Dom pielgrzymki. Wszelkie istotne informację znajdziecie pod linkiem:

http://naszepielgrzymowanie.blogspot.com/niedziela, 20 września 2015

Nocne Czuwanie 219/20 wrzesień 2015 - relacja

Temat nocnego wrześniowego czuwania dotyczył Miłości, a dokładniej były to słowa piosenki  Miłość, którą jest Bóg w nas, ukaże nam drogę”. Czuwanie poprzedziła konferencja ks. Andrzeja na temat woli Bożej, następnie przeszliśmy do kaplicy, gdzie odśpiewując Apel Jasnogórski rozpoczęliśmy Adorację. Najpierw rozważania prowadziła młodzież, a po grupie młodzieżowej był różaniec prowadzony przez Dobra Nowinę, rozważaliśmy wspólnie tajemnicę radosną. Zgodnie z planem o 23.30 odbyła się Msza Święta. Po Eucharystii mieliśmy okazję wzmocnić się ciepłą herbatą i przepyszną domową drożdżówką, którą zawsze piecze nasz brat ze wspólnoty. Po wzmocnieniu ciała powróciliśmy do Kaplicy, aby na zakończenie czuwania odmówić różaniec do Krwi Chrystusa, który również był prowadzony przez młodzież. Całą noc towarzyszył nam zespól z Gościcina który uwielbiał Pana pięknym śpiewem i muzyką.  Niestety w tym miesiącu rozstaliśmy się już o 2.30 ale mamy nadzieję, że w październiku tak jak zawsze będziemy mogli trwać przy Panu Jezusie do 5 rano. Serdecznie zapraszamy na październikowe czuwanie, szczegóły na ten temat już wkrótce na naszej stronie.
   Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla grup, które się włączyły w prowadzenie Czuwania, a także za przepyszną drożdżówkę, którą mogliśmy się tradycyjnie posilić.

    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz