Zaproszenie do Domu Misyjnego św. Józefa

Zapraszamy do Domu św. Józefa w Swarzewie!

Na tej stronie możecie sprawdzić najświeższe terminy w naszym domu, oraz nawiązać kontakt, zobaczyć gdzie jesteśmy:

Google maps (kliknij)

Dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną, którą doświadczamy od Was!

Nasz Dom św. Józefa służy skupieniom, rekolekcjom dla WKC i dla wszystkich zainteresowanych oraz dla innych ruchów katolickich z Pomorza i z głębi kraju oraz jako Dom Pielgrzyma dla osób odwiedzających położone obok Sanktuarium Matki Bożej Swarzewskiej, Królowej Polskiego Morza. Nie brakuje również spotkań dla dzieci i młodzieży. Regularne rekolekcje odbywają Anonimowi Alkoholicy i inni... Latem spotykają się rodziny katolickie...

W Domu Misyjnym (Rekolekcyjno-Formacyjnym) św. Józefa mieszkają i pracują Misjonarze Krwi Chrystusa: ks. Mariusz Szykuła, ks.Zbigniew Lesiczka , ks.Andrzej Szymański.

Pod nasz Swarzewski Dom podlega Podregion Wspólnoty Krwi Chrystusa obejmujący 9 północnych diecezji

KONTAKT Z NAMI:

Adres: Dom Misyjny p.w św. Józefa, Swarzewo, ul. ks. Pronobisa 6A, Poczta: 84-100 Puck

Telefon - furta: 058 / 674 14 29; 510 282 700 (zapisy na rekolekcje, inne ogólne informacje).

E-mail: swarzewo@odkupieni.pl lub dommisyjny@gmail.com

Konto: Dom Rekolekcyjno-Formacyjny. Zgromadzenie Misjonarzy Krwi Chrystusa

PKO BP SA Wejherowo

33 1020 1912 0000 9202 0032 9581 z dopiskiem "ofiara na (...)"

Zgłoszenia: Dom św. Józefa ul. Ks. Pronobisa 6a, Swarzewo. 84-100 Puck . Tel 58 674 14 29; e-mail: swarzewo@cpps.pl , swarzewo@odkupieni.pl lub dommisyjny@gmail.com

informacje o spotkaniach modlitewnych grupy Dobra Nowina na www.dobranowinaswarzewo.blogspot.com

http://dobranowinaswarzewo.blogspot.com/

Zapraszamy na organizowane przez nasz Dom pielgrzymki. Wszelkie istotne informację znajdziecie pod linkiem:

http://naszepielgrzymowanie.blogspot.com/czwartek, 7 stycznia 2016

Sylwester z Panem 2015/2016

SYLWESTER W DOMU MISYJNYM
Czy można w Sylwestra dobrze się bawić bez alkoholu?  TAK! Mieliśmy okazję tego doświadczyć w Swarzewie, wspólnie modliliśmy się i bawiliśmy, młodzież i dorośli. Wieczór był przeplatany blokami duchowymi i rozrywkowymi, nad blokiem rozrywkowym czuwał Wodzirej Zdziszek wraz z DJ Maćkiem, blok duchowy prowadził ks. Zbigniew z młodzieżą.  Mieliśmy okazję brać udział w wielu konkursach i bawić się przy skocznej muzyce.  
Przed 24:00 podzieliliśmy się na grupy aby opowiedzieć sobie wspólnie za co jesteśmy Panu Jezusowi najbardziej wdzięczni w 2015 roku. Gdy wybiła północ przywitaliśmy Nowy Rok  znakiem krzyża na mszy świętej przy akompaniamencie fajerwerk i gitar, małżeństwa na tej uroczystej mszy miały możliwość odnowienia swoich ślubów. O godzinie 3:30 rozpoczęliśmy dziękczynną adorację za rok 2015 którą prowadziła młodzież.
Nasze świętowanie o 5 rano zakończyliśmy posileniem się pysznym bigosem.  
Po przespaniu kilku godzin spotkaliśmy się na wspólnym śniadaniu i kawie przy której losowaliśmy cytaty- Słowa Życia na dany nam rok.  Po podzieleniu się słowami zebraliśmy się w kaplicy na indywidualnym błogosławieństwie relikwiarzem Świętego Kaspra.  Po błogosławieństwie kontynuowaliśmy świętowanie nowego roku śpiewem i tańcem do godziny 17:00
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy byli zaangażowani w organizację Sylwestra, a także za przepyszne potrawy na nasz wspólny stół :)

                                                                                        Animatorka Grupy Młodzieżowej- Aleksandra
Jakby ktoś z Państwa chciałby się podzielić jakimś doświadczeniem/ świadectwem, które można udostępnić na stronę internetową to proszę wysłać na maila:
joanna.kielczynska@wp.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz